Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн при повній предоплаті товару Детальніше...
0 грн

Обираємо жіночий велосипед

Обираємо жіночий велосипед

Вибір велосипеда для дівчат іноді може стати складним завданням. Від чоловічих такі моделі відрізняються формою рами, сідла і деякими іншими елементами. Є й універсальні моделі, які підходять для представників обох статей. Однак краще купувати безпосередньо жіночий велосипед, адже в ньому виробники враховують особливості анатомії дівчат, завдяки чому катання виходить більш комфортним. У статті розглянемо, як вибрати велосипед для жінок залежно від стилю їзди і типу байка.

ЩО ТАКЕ КЛАСИЧНИЙ ВЕЛОСИПЕД І ЯКИМ ВІН МАЄ БУТИ?

Традиційними байками для дівчат вважаються дорожні моделі з рамою, де верхня труба занижена, а також одношвидкісні міські велосипеди. Їхні основні характеристики:

  • простота конструкції, надійність - відсутні складні механізми, тому ламатися практично нічому;
  • можливість кататися в будь-якому одязі - занижена рама дає змогу надягати на велопрогулянки навіть довгі спідниці та сукні, вони не заважатимуть руху;
  • наявність додаткових аксесуарів - найчастіше це кошики спереду або багажники ззаду (або обидва варіанти), куди можна скласти покупки, особисті речі тощо.

Класичний міський велосипед підійде для прогулянок парковими алеями і дворами, поїздок на навчання або роботу, за покупками тощо. Однак для пересіченої місцевості та бездоріжжя така модель не годиться. Міські байки для дівчат роблять з полегшеною рамою, тому вона не витримає значного навантаження. У результаті велосипед може вийти з ладу, так що за межі якісного дорожнього покриття краще не виїжджати.

Один з підвидів міських байків для жінок - круїзер. Це статусний, комфортний і красивий велосипед, призначений для неквапливих поїздок парками, скверами тощо. Він зручний і привабливий, не провокує втому навіть під час тривалих прогулянок.

ЧИМ ХОРОШІ СКЛАДНІ МОДЕЛІ?

Складні велосипеди належать до категорії унісекс - однаково підходять чоловікам і жінкам. Їхня особливість полягає в складаній конструкції, завдяки чому їх зручно зберігати і перевозити в громадському транспорті. Призначення таких байків - поїздки містом, а ось на пересічену місцевість на них краще не виїжджати, оскільки вони не розраховані на підвищені навантаження.

Основні переваги складних велосипедів:

  • можна перевозити в громадському транспорті, що дає змогу об'їхати все місто без втоми;
  • зручно зберігати - завдяки складаній конструкції такий байк поміститься в кутку або навіть під ліжком, багато простору для нього виділяти не потрібно;
  • кращий захист від крадіжки - велосипед можна скласти і занести з собою в приміщення, а не залишати на парковці.

ГРЕВЕЛИ ТА ТУРИНГИ - ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Якщо плануєте виїжджати на далекі відстані, зокрема їздити пересіченою місцевістю, придивіться до гревелів і турингів. У них верхня труба трохи занижена, проте загалом рама формує хороший трикутник жорсткості, що забезпечує міцність і здатність витримувати чималі навантаження. Така конструкція характерна для жіночих фітнес-байків, туристичних велосипедів тощо.

Під час купівлі звертайте увагу на якість гальмівної системи, трансмісії, перемикачів та інших механізмів. Орієнтуйтеся на репутацію фірм, що виробляють компоненти, а при виникненні складнощів проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Вони порадять хорошу модель для ваших потреб.

ЯКИМИ МОЖУТЬ БУТИ СПОРТИВНІ ВЕЛОСИПЕДИ?

Якщо вам до душі активні велопрогулянки за містом, покатушки бездоріжжям, гірськими схилами, лісовими стежками тощо, то знадобиться байк, наближений до спортивного і такий, що витримує високі навантаження. Серед таких - гірські велосипеди (МТВ), універсальні гібриди і жіночі шосейні моделі.

На перший погляд жіночі спортивні байки нічим не відрізняються від чоловічих, хіба що кольором - зазвичай моделі для дівчат виробляють у яскравих і світлих відтінках, але є й універсальні зелені, сині тощо. Однак у конструкції теж є деякі відмінності, хоч вони й не впадають в око одразу. Такі байки випускаються з урахуванням жіночої анатомії, тому, якщо порівнювати з чоловічими аналогами, у них:

  • шатуни педалей і трикутник рами трохи коротші;
  • кермо меншої ширини;
  • сидіння ширше;
  • гальмівні важелі трохи вужчі;
  • загальна вага велосипеда менша.

При виборі критично важливим стає якість і збірка "обважування", особливо якщо велосипед потрібен для занять спортом, а не короткочасних і рідкісних прогулянок. Тут не можна економити, адже від надійності елементів залежить зручність катання і безпека.

Якщо ви поки не знаєте, який конкретно тип велосипеда вам підійде, телефонуйте або пишіть нашим менеджерам. Вони порадять модель і розкажуть, як за нею правильно доглядати, щоб вона прослужила якомога довше.