Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн при повній предоплаті товару Детальніше...
0 грн

Навіщо крутити педалі?

Навіщо крутити педалі?

В епоху сучасної автоматизації, людина прагне максимально спростити фізичну працю в усьому. Це торкнулося і засобів пересування. 

Як альтернатива звичайним велосипедам і самокатам, за останнє сторіччя з'явився цілий ряд різних видів електротранспорту. Серед них:

  • Гіроскутер.
  •  Моноколесо.
  •  Найнбот.
  • Сегвей.
  • Електросамокат.
  • Електровелосипед.
  •  Електроскутер.
  •  Електромобіль.
  • Крупніші види електротранспорту.

Всі вони відрізняються розміром, зовнішнім виглядом, функціоналом, особливостями догляду, але є одна спільна риса — кожен вид транспорту призначений для швидкого, легкого, екологічного пересування з мінімальними фізичними зусиллями.

Розглянемо особливості основного конкурента звичайному велосипеду — електровелосипед. Ще його називають e-bike. Зовні дуже схожий, але має ряд функціональних відмінностей. Які ж є переваги та недоліки?

Електровелосипед vs звичайний велосипед. Плюси:

— Не треба напружуватися, всю складну роботу він зробить за вас.
Завдяки електромотору, рух з місця починається з одного лише натискання «ручки газу», при цьому не потрібно докладати жодних зусиль. При підйомі в гору ви теж відчуваєте себе легко і спокійно.

— Варіативність.
Ви можете самостійно вибрати режим їзди: педалі, синхронний або комбінований. Наприклад, під час спуску з гірки можна відключити двигун і крутити педалі самостійно, для економії заряду АКБ.

— Комфортна заміна громадському транспорту.
Можна дістатися до роботи на велосипеді, при цьому не спітніти.

— Швидкість.
Середня швидкість електровелосипеда 35 км/год (а для звичайного велосипеда 15 км/год). Деякі моделі розганяються до 55 км/год.

Електровелосипед vs звичайний велосипед. Мінуси:

— Вартість.
Звичайно, електровелосипед більш економний, ніж, наприклад, мопед, скутер, мотоцикл, автомобіль. Але в порівнянні зі звичайним байком він в рази дорожче.

— Важкий.
Середня вага — 20-30 кг. І якщо плануєте зберігати його у квартирі, при цьому ліфта в будинку немає або він часто ламається, то такий варіант вам не підійде.

— Більш привабливий для крадіїв.
Не секрет, що і звичайний велосипед можуть вкрасти з велопарковки, навіть якщо він зафіксований велозамком. Але e-bike буде особливо привабливий для крадіїв, і залишати такий транспорт на вулиці без нагляду вкрай ризиковано.

— Зарядка.
Електровелосипеди працюють від заряду, якого вистачає до 10 годин роботи (або 40 км пробігу). І якщо ви забули зарядити акумулятор, то вам все ж доведеться крутити педалі.

— Особлива уважність.
Оскільки e-bike може набирати велику швидкість, вам важливо бути максимально акуратними на дорозі та вміти лавірувати серед пішоходів, інших велосипедистів та автомобілів. Передбачати їх дії, щоб уникнути аварії.

— Менше навантажень.
Для багатьох велосипед це не тільки засіб пересування, але і спосіб підтримувати себе у формі. Фізнагрузки буде не вистачати.

— Погодні умови.
Електрика боїться негоди (бруд, дощ, сніг, мороз), чого не скажеш про звичайний байк. Тому, якщо ви звикли кататися круглий рік при будь-яких погодних умовах, то в цьому варіанті доведеться бути більш завбачливим.

Купувати велосипед з електродвигуном чи ні — вибір за вами. Але також ви можете розглянути й іншу альтернативу серед електротранспорту. На сайті velotrade.com ви можете знайти широкий вибір звичайних велосипедів, електросамокатів та електроскутерів. Телефонуйте нашим консультантам і вони допоможуть підібрати найкращий варіант.