Комплектуючі
Комплектуючі

Навіщо крутити педалі?

Зробити репост

В епоху сучасної автоматизації, людина прагне максимально спростити фізичну працю в усьому. Це торкнулося і засоби пересування. 

Як альтернатива звичайним велосипедам і самокатам, за останнє сторіччя з'явився цілий ряд різних видів електротранспорту. Серед них:

 

— Гіроскутер.

— Моноколесо.

— Найнбот.

— Сегвей.

— Електросамокат.

— Електровелосипед.

— Електроскутер.

— Електромобіль.

— Крупніші види електротранспорту.

 

Всі вони відрізняються розміром, зовнішнім виглядом, функціоналом, особливостями догляду, але є одна спільна риса — кожен вид транспорту призначений для швидкого, легкого, екологічного пересування з мінімальними фізичними зусиллями.

 

Розглянемо особливості основного конкурента звичайному велосипеду — електровелосипед. Ще його називають e-bike. Зовні дуже схожий, але має ряд функціональних відмінностей. Які ж є переваги та недоліки?

 

Електровелосипед vs звичайний велосипед. Плюси:

 

— Не треба напружуватися, всю складну роботу він зробить за вас.

Завдяки електромотору, рух з місця починається з одного лише натискання «ручки газу», при цьому не потрібно докладати жодних зусиль. При підйомі в гору ви теж відчуваєте себе легко і спокійно.

 

— Варіативність.

Ви можете самостійно вибрати режим їзди: педалі, синхронний або комбінований. Наприклад, під час спуску з гірки можна відключити двигун і крутити педалі самостійно, для економії заряду АКБ.

 

— Комфортна заміна громадському транспорту.

Можна дістатися до роботи на велосипеді, при цьому не спітніти.

 

— Швидкість.

Середня швидкість електровелосипеда 35 км/год (а для звичайного велосипеда 15 км/год). Деякі моделі розганяються до 55 км/год.

 

Електровелосипед vs звичайний велосипед. Мінуси:

 

— Вартість.

Звичайно, електровелосипед більш економний, ніж, наприклад, мопед, скутер, мотоцикл, автомобіль. Але в порівнянні зі звичайним байком він в рази дорожче.

 

— Важкий.

Середня вага — 20-30 кг. І якщо плануєте зберігати його у квартирі, при цьому ліфта в будинку немає або він часто ламається, то такий варіант вам не підійде.

 

— Більш привабливий для крадіїв.

Не секрет, що і звичайний велосипед можуть вкрасти з велопарковки, навіть якщо він зафіксований велозамком. Але e-bike буде особливо привабливий для крадіїв, і залишати такий транспорт на вулиці без нагляду вкрай ризиковано.

 

— Зарядка.

Електровелосипеди працюють від заряду, якого вистачає до 10 годин роботи (або 40 км пробігу). І якщо ви забули зарядити акумулятор, то вам все ж доведеться крутити педалі.

 

— Особлива уважність.

Оскільки e-bike може набирати велику швидкість, вам важливо бути максимально акуратними на дорозі та вміти лавірувати серед пішоходів, інших велосипедистів та автомобілів. Передбачати їх дії, щоб уникнути аварії.

 

— Менше навантажень.

Для багатьох велосипед це не тільки засіб пересування, але і спосіб підтримувати себе у формі. Фізнагрузки буде не вистачати.

 

— Погодні умови.

Електрика боїться негоди (бруд, дощ, сніг, мороз), чого не скажеш про звичайний байк. Тому, якщо ви звикли кататися круглий рік при будь-яких погодних умовах, то в цьому варіанті доведеться бути більш завбачливим.

 

Купувати велосипед з електродвигуном чи ні — вибір за вами. Але також ви можете розглянути й іншу альтернативу серед електротранспорту. На сайті velotrade.com ви можете знайти широкий вибір звичайних велосипедів, електросамокатів та електроскутерів. Телефонуйте нашим консультантам і вони допоможуть підібрати найкращий варіант.

Підписку на розсилку оформлено

Тепер Ви будете в курсі нових надходжень товарів і акцій.

Підписку на розсилку не оформлено

Для оформлення передплати, будь ласка, вкажіть Ваш e-mail (приклад формату email@ім'ядомена.com).

Підписку оформлено

.

Підписку не оформлено

.