Стати партнером
velotrade
просто
і працювати
вигідно

Ми запрошуємо Вас
до взаємовигідної співпраці

Якісні, відомі українські велосипедні бренди Leon, Formula, Dorozchnik, Discovery, OptimaBikes. Поставка на вигідних умовах з хорошими оптовими знижками.

Завжди на складі величезний вибір велосипедів для міста, туризму, бездоріжжя, для дітей / підлітків / дорослих.

партнерство

Чому ми?

Velotrade — двоколісні мільйонери

Сьогодні компанія займає провідні позиції з виробництва та продажів велосипедів в країні. Більше 2 мільйонів велосіпедів не перестають радувати своїх власників.

Розвинена логістика

Ми беремо на себе будь-які турботи по доставці продукції по всій території України. Фірмова упаковка ВЕЛОТРЕЙД забезпечує збереження і товарний вигляд велосипедів.

Продавати так, щоб заробляти

Ми гарантуємо партнерам прибуток незалежно від ситуації в країні. ВЕЛОТРЕЙД пропонує конкурентоспроможні оптові ціни і контролює дотримання рівня рекомендованою роздрібною вартості. Різниця між оптовими і роздрібними цінами дає високий рівень маржі.

Власні конструкторські рішення

Рецепт успіху Velotrade простий - ми самі проектуємо велосипеди від рами до найдрібніших деталей і використовуємо у виробництві комплектуючі провідних світових виробників. Конструкція кожної нової моделі відточується до досконалості в ході фахових випробувань.

Кожен знайде своє

У нашому асортименті представлені марки велосипедів, які вже стали класикою в Україні: Dorozhnik, Formula, Discovery, Leon і Optimabikes, а також нові колекції в різних цінових сегментах. Наші партнери вже переконалися у високій ліквідності і конкурентоспроможності продукції ВЕЛОТРЕЙД.

Просування і підтримка

Щороку ми проводимо десятки заходів щодо просування наших брендів і популяризації велосипедного руху. Ми активно застосовуємо наш набір маркетингових інструментів для розвитку бізнесу наших партнерів і готові завжди прийти на допомогу.

Гарантія та сервісне обслуговування

Гарантійні зобов'язання поширюються на всю продукцію компанії Velotrade. Ми сформували широку мережу сервісних центрів гарантійного та післягарантійного обслуговування, де будь-які питання партнерів вирішуються в найкоротші терміни.

Використовуйте наш багаторічний досвід і готові рішення для успіху Вашого бізнесу.

Бренди

Де подивитися / вибрати?

На сайті Velotrade.com.ua

Тут представлений повний перелік брендів і моделей велосипедів, актуальних на сьогоднішній день. На сайті також можна подивитися свіжі новини компанії, акції, корисні статті та спеціальні пропозиції.

В магазині партнерів

Вам навіть не обов'язково кудись їхати. Мережа наших представників настільки широка, що продукцію можна подивитися в найближчому до вас магазині. Дізнайтеся адресу найближчої до вас точки у регіонального представника.

На хмарі за посиланням

https://goo.gl/0xJZA2
є всі матеріали для роботи: фотографії велосипедів, специфікації, відео та багато іншого.

Власні конструкторські рішення

Помацати все власними руками можна в нашому офісі в Харкові на вулиці Єнакіївської 2Е.
Ми раді вам з понеділка по п'ятницю з 9 до 18.

Як дізнатися ціну?

В особистому кабінеті
на сайті Velotrade.com.ua

Це самий простий і зручний спосіб: 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви знайдете тут повну інформацію про товар, роздрібну та оптову ціни, наявність, фото і характеристики. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, необхідно відправити заявку вашому персональному менеджеру.

Розсилка

Не рідше 1 разу на місяць на вашу електронну пошту приходить прайс лист з актуальними цінами і наявністю. Протягом місяця ціни не змінюються.

Від персонального менеджера

Він - ваш особистий ангел-охоронець, який знає відповіді на всі питання.

Як замовити?

Замовлення по пошті

Це самий простий і зручний спосіб: 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви знайдете тут повну інформацію про товар, роздрібну та оптову ціни, наявність, фото і характеристики. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, необхідно відправити заявку вашому персональному менеджеру.

В особистому кабінеті

Додавайте потрібний товар в корзину, оформляйте замовлення і чекайте дзвінка менеджера для уточнення деталей.

По телефону:
Центральний регіон
(050) 325-20-06
Андрій
Західний регіон
(050) 302-79-89
Надія
Київська область
(050) 405-57-27
Руслан
Північно-східний
регіон
(050) 325-33-45
Ольга
Співпраця
з інтернет магазинами
(050) 404-33-07
Світлана
Південний регіон
(050) 405-54-55
Дмитро

ЯК ЗАЛИШАТИСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ?

Читайте щотижневий дайджест корисних новин Velotrade. Просто додайте емейл aliona@velotrade.com.ua в адресну книгу і будьте в курсі всього, що відбувається в компанії і галузі в цілому.

ДОСТАВКА

Чим доставляти?

Це самий простий і зручний спосіб: 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви знайдете тут повну інформацію про товар, роздрібну та оптову ціни, наявність, фото і характеристики. Щоб отримати доступ до особистого кабінету, необхідно відправити заявку вашому персональному менеджеру.

Власний
транспорт
Найманий
транспорт
Новая
пошта
Самовивіз
Як доставляти?

Збірка на 80%. Велосипед приїде налаштований і практично повністю зібраний, вам залишиться тільки поставити переднє колесо, кермо, сідло і педалі.

Якщо ви плануєте відправити велосипед відразу кінцевому споживачеві, то прямо в коробку ми покладемо набір інструменту, необхідний для складання велосипеда.

ДОСТАВКА ВІД 5 ШТ ВЕЛОСИПЕДІВ — БЕЗКОШТОВНО.

ЩО МИ РОБИМО, ЩОБ ВИ Продавали та заробляли?

Просування

Наш весь сезон розписаний під різні рекламні заходи. Ми активно просуваємо наші бренди в мережі, беремо участь і організовуємо громадські велосипедні події, спонсоруємо велопоходи і розвиваємо мережу громадських велоСТО.

Про наші публічні заходи можна дізнатися на сторінках в соціальних мережах:

Познайомитися або взяти участь в наших заходах можна відправивши заявку на marketing@velotrade.com.ua

Рекламні матеріали

Наші дизайнери розробляють вивіски, таблички і будь-яку рекламу для вашої точки продажу. Ми все роздрукуємо і доставимо вам. Причому, абсолютно безкоштовно. Подивіться готові рішення тут: http://velotrade.com.ua/ru/page/reklamnyie­-materialyi.html

Програми лояльності

Ми раді партнерам, які поділяють наші цінності і завжди йдемо їм назустріч. Дізнайтеся у свого персонального менеджера про переваги і приємних бонуси які можна отримати, допомагаючи нам у просуванні наших ідей.

ЯК ПРОДАВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ?

Розстановка продукції

Грамотна розстановка товарів в магазині реально збільшує продажі. Ознайомтеся з нашим мерчбуком, щоб дізнатися, як саме. На ваш вибір цілий асортимент торгового обладнання розробки Velotrade.

Що розповідати покупцеві?

Всі переваги товарів Velotrade детально розписані в каталозі, на сайті, і, в тому числі, в цьому документі.

Якщо у вас виникли якісь запитання - ми завжди готові розповісти все вам особисто. Крім того, ми любимо відвідувати своїх партнерів, тому чекайте в гості!

Націнка

Тут все просто: в прайс-листі або на сайті ви знайдете рекомендовані роздрібні ціни, за якими працюють всі клієнти Velotrade. На свята (і не тільки) ми влаштовуємо розпродажі і акції.

ЯКЩО ЩОСЬ ПІШЛА НЕ ТАК

Служба якості

У Velotrade за якістю уважно стежить цілий відділ. Це дуже серйозні і строгі люди, яких всі бояться.
На щастя, один з них майже не кусається.

Це Сергій. Саме ця людина вирішить будь-яку вашу проблему за якістю товару в найкоротші терміни. Запишіть його пошту: bazhan@velotrade.com.ua и телефон: (050) 325-34-47.

Сервісні центри

Якщо щось трапилося у вашого клієнта, ціла мережа сервісних центрів Velotrade по всій Україні готова вирішити будь-яке питання.

Повний список сервісних центрів можна подивитися тут: http://velotrade.com.ua/ru/page/garantiya.html.

Бажаєте приєднатися до мережі сервісних центрів - пишіть на bazhan@velotrade.com.ua.

ПОЧАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Контакти
Відділ оптових продажів

Дмитро: (050) 405-54-55, d.kushper@velotrade.com.ua, Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська

Надія: (050) 302-79-89, n.cherney@velotrade.com.ua, Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Івано-франківська

Ольга:(050) 325-33-45, slaykovskaya@velotrade.com.ua, Донецька, Луганська, Харківська, Полтавська, Сумська, Чернігівська

Руслан: (050) 405-57-27, r.marinka@velotrade.com.ua, Київська, Черкаська, Кіровоградська

Андрій: (050) 325-20-06, a.borsh@velotrade.com.ua, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернівецька

Відділ по роботі з інтернет-магазинами

Світлана (050) 404-33-07
s.poplavko@velotrade.com.ua

Наша адреса: 61158 Україна, м.Харьків, Культури, 22 В
E-mail: start@velotrade.com.ua
График работы: з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00

Подати заявку для партнерства

Готові стати партнером ВЕЛОТРЕЙД? Тоді заповнюйте форму та надсилайте заявку. Як тільки ми отримаємо заявку, наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.