Каталог продукції

Оплата

  • КАРТОЮ НА САЙТІ

Оплата онлайн банківською картою Visa, MasterCard через онлайн сервіси ПриватБанк, Fondy. Можна оплатити за допомогою Google Pay або Apple Pay. Комісія сервісу - 2,7%.

Після того, як ви оформили замовлення з типом оплати "картою на сайті", вас через кілька секунд переводить на сторінку оплати, де можливо вибрати як саме вам зручно сплатити:
- за допомогою реквізитів картки;
- за допомогою сервісу Google pay або Apple pay.

Якщо ви вибираєте за реквізитами картки, просто вводите свої дані та підтверджуєте оплату. Це безпечно! Наша компанія підтримує політику конфіденційності та ваші дані ніде не зберігаються!

Якщо ви обрали спосіб оплати через Google pay вам необхідно буде зайти до свого облікового запису та через нього підтвердити оплату. Аналогічно із сервісом Apple pay.

  • ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ

Покупка частинами доступна від ПриватБанку та Монобанку. При виборі ПриватБанку доступні 5 платежів, при виборі Монобанку - 10 платежів. 

Оплата частинами від Привату банку доступна тільки на замовлення, в яких присутні велосипеди вартістю від 5000 грн.

Сума вашого замовлення розподіляється на 5 однакових платежів, перший платіж у вас знімається одразу, тому на вашій карті має бути сума якої вистачить для першого внеску, та ліміт більше, ніж загальна сума вашого замовлення.
Після того як ви оформили замовлення, вам необхідно буде вибрати кількість місяців, на яку ви бажаєте оформити оплату частинами. Після цього, через кілька секунд, вас переведе на сторінку ПриватБанку, де ви можете або ввести номер телефону для авторизації та входу в Приват24, або відсканувати QR код і увійти до програми.

Якщо у вас немає Приват24 на телефоні, або щось не виходить - наш менеджер допоможе вам оформити замовлення та відповість на ваші запитання. Вам тільки потрібно буде перейти в додаток ПриватБанку і підтвердити оплату частинами, якщо у вас немає програми, тоді наш менеджер відправить посилання на підтвердження оплати на вашу пошту або будь-який зручний для вас месенджер.

  • ПЕРЕКАЗ НА КАРТКУ

Оплата здійснюється на номер карти в ПриватБанк, Monobank зазначеної менеджером.

При виборі способу оплати "переклад на карту" наші менеджери надішлють вам на пошту, або в будь-який зручний для вас месенджер реквізити картки, з номером вашого резерву. Після переказу коштів надішліть нам, будь ласка, фото, або скріншот оплати повідомленням у відповідь і наші менеджери передадуть ваше замовлення на склад для відправки.

  • ПІСЛЯПЛАТА (НАЛОЖЕНИЙ ПЛАТІЖ)

Оплата замовлення на відділенні поштової служби при отриманні товару. Коміссію за послугу сплачує клієнт (коміссія нової пошти 2% від сумми замовлення + 20 грн).

При виборі способу оплати "Післяплата" доставку за товар оплачує одержувач, крім вартості замовлення необхідно враховувати комісію перевізника 20грн +2% від суми замовлення. При замовленні велосипеда рекомендуємо зробити повну передоплату для економії ваших коштів, тому що при повній передоплаті доставку оплачує наш магазин, в залежності від вашого міста ви можете заощадити від 300 до 600 грн.

  • НА Р/РАХУНОК

На р/рахунок в Альфа банк. Виставлений рахунок можна оплатити в будь-якому банку. Сформований рахунок відправить Вам менеджер.


Шановні клієнти, мінімальна сума замовлення - 150 грн