Каталог продукції

Про нас

Як все розпочиналось

Ніхто не вірив, що невеликий бізнес з індійськими велозапчастинами вистоє у суворі 90-ті. Але виявилося, що місту був потрібний герой. І вже 1992 року до назви Велотрейд урочисто додали приставку ТОВ — і ми офіційно стали дорослими.

Ідея конструювати власні велосипеди сформувалася пізніше, після подорожей Європою. Недорогі дорожні велосипеди на жорсткій вилці були основним транспортом Німеччини. Наш перший Дорожнік, зроблений за європейським зразком у 1996 році, одразу став хітом продажу. Ми зрозуміли, чого не вистачає нашому ринку. Основна ідея Велотрейд – заповнювати порожні ніші, вгадувати потреби наших споживачів. Створювати продукт, на який чекають.

Ми не боялися конкуренції, коли запускали виробництво гірських велосипедів Formula у 2005 чи елітну лінійку LEON. Тому що метою було створення бренду, імені якого довірятимуть.

Із самого початку ми вирішили, що Велотрейд буде визначною компанією. Ми не боїмося експериментувати з новими марками, вкладати гроші у тестування та авторський дизайн. Ми готові платити найкращим спеціалістам та давати шанс розвиватися талантам.

Ми відповідаємо за кожен випущений велосипед та підписаний контракт.

Як ми працюємо

  • Ми запускаємо у виробництво тільки перевірені моделі, які нам подобаються.
  • Ми старанно вибираємо постачальників, роблячи акцент на якість, а не на низьку вартість.
  • Ми гідно оплачуємо працю своїх співробітників, тому що від рівня їхньої роботи залежить все.
  • Ми ретельно стежимо за збиранням та тестуванням кожної моделі, і це уважне ставлення дозволяє нам давати реальну гарантію на те, що ми робимо.
  • Ми бережемо відносини з дилерами та партнерами, пропонуємо вигідні контракти та умови, слідкуємо за роздрібними цінами.
  • Ми вкладаємо всі сили в те, щоб вийшло красиво та професійно.
  • Ми віримо у майбутнє велотранспорту в Україні.

З кожним проданим велосипедом пробки на дорогах стають меншими, повітря в місті чистіше, а люди здоровішими.

Велотрейд активно співпрацює з харківськими активістами зі створення велодоріжок та велопарковок. Наша мета – зробити якісний велосипед доступним для кожної української сім'ї.

НАГОРОДИ