Каталог продукції

Веломайстерня від магазина Велотрейд

Зараз в інтернеті багато оголошень щодо ремонту велосипедів. За невеличку ціну пропонують високу якість. Насправді, це майстерні гаражного типу, які роблять дрібні роботи, звідси ж їх дешева вартість. Для більш складних робіт вони не підійдуть. Тому ми рекомендуємо не втрачати часу і звернутися відразу в спеціалізовану велосипедну майстерню.
 
Веломайстерня здійснює будь-які види ремонту, гарантійне і пост гарантійне обслуговування велосипедів, а також обслуговує будь-які моделі різних виробників велосипедів. Також в магазині можна придбати різноманітні деталі необхідні для ремонту.
В роботі майстерні використовуються професійні інструменти, це дозволяє виконувати ремонт більш якісно і за оптимальний час. Для наших механіків велосипед — спосіб життя, а не тільки робота, тому вони з радістю беруться за ремонти будь-якої складності. 
 
З переліком послуг ви можете ознайомитися тут
Отримати консультацію фахівця можна за телефоном 0800508018 далі цифра 4.
 
Веломайстерня працює за попереднім записом. Якщо обслуговування гарантійне, то обов'язково потрібно надати паспорт на велосипед і чек. Для тих, хто вперше у нас, також робимо техогляд і ремонт. 
 
Тільки обов'язково зателефонуйте і домовтеся про час заздалегідь.
 
Ми знаходимося за адресою м. Харків, вул. Культури 22В, телефон 0800508018 далі цифра 4.
 
Будемо раді зустрічі.
Потрібна консультація майстра?

Залиште свій номер і ми розповімо докладніше!