Безкоштовно з усіх номерів

Гарантія та Сервісні центри

Сервисные центры

Список всіх адрес сервісних центрів по обслуговуванню велосипедів в Україні

Гарантійні зобов'язання

Гарантія поширюється з дня продажу: на раму велосипеда - 18 міс, на обладнання:

ТМ Леон - 18 міс.

ТМ Optimabikes - 12 міс.

ТМ Формула, Дорожник - 6 міс.

ТМ Discovery - 3 міс.

Усі ТМ велосипедів, випущені з 20 вересня 2016 - 12 міс.

Усі ТМ велосипедів, випущені з 01 березня 2017 - 18 міс.

 

Умови надання гарантії:

Гарантія поширюється на першого покупця, який використовує велосипед виключно в особистих цілях і не поширюється на велосипеди, використовувані для прокату, бізнесу, або участі у велосипедних змаганнях.
Велосипед може бути прийнятий на гарантійний ремонт тільки при пред'явленні: несправного велосипеда, розбірливо заповненого паспорта із зазначенням серійного номера рами велосипеда, дати продажу і друку / підпису продавця.
Гарантія не покриває вартість компонентів, що вийшли з ладу в результаті природного зносу або механічного пошкодження в процесі експлуатації велосипеда
Рама, яка передається на гарантійну заміну, не повинна мати будь-яких видозмін у фарбуванні і не може бути надана окремо (в розібраному вигляді або знятої з велосипеда). Під гарантійні умови потрапляє тільки сама конструкція рами. Не потрапляють випадки пошкодження фарбування, а також знімні елементи призначені для кріплення перемикачів і аксесуарів.
Будь-які зміни в комплектації, проведені сервісними центрами за бажанням власника велосипеда або через природного зносу, повинні строго відповідати оригінальній специфікації.
Для гарантійного ремонту велосипед повинен бути наданий укомплектованим і в чистому вигляді. Забруднене велосипед майстерня має право не прийняти на ремонт.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

Періодичне технічне обслуговування велосипеда.
Природний знос матеріалів, компонентів та обладнання, до яких відносяться: шини, камери, ланцюг, зірки трансмісії, гальмівні колодки, троси, оболонки тросів, ручки керма, сідло, бокова поверхня ободу, чашки та гайки рульової колонки, каретки, підшипники, механізми ручок перемикання, гальмівних ручок, втулки колісні, шарніри підвіски, амортизатори, амортизаційні елементи вилки, педалі, метізи кріплень.
Ушкодження, обумовлені падіннями, ударами, механічними пошкодженнями, дорожньо-транспортними пригодами, стихією, пожежею т.д.
Бокове або вертикальне биття коліс, деформацію ободів коліс.
Пошкодження, пов'язані з проколами, порізами, розривами камер і велошіни
Ремонти по заміні запасних частин і комплектуючих, вироблених за бажанням Покупця.
Пошкодження або корозії, що виникли в результаті впливу будь-яких зовнішніх факторів, включаючи відколи й подряпини від каменів, вплив солі, граду і т. д
Зняття велосипеда з гарантійного обслуговування:

Якщо велосипед обслуговувався або ремонтувався не в сервісних центрах
У разі непред'явлення розбірливо заповненого паспорта із зазначенням серійного номера рами велосипеда, дати продажу і друку / підпису продавця.
Якщо на велосипед були встановлені (замінені) деталі (вузли) або внесені зміни в його конструкцію. (Частка рами від фарби, просвердлення отворів, відпилювання частин, видалення / додавання деталей в амортизатори, установка дискових роторів більшого діаметру і т.д.)
Якщо причиною несправності велосипеда виявилися: експлуатація з надмірними навантаженнями, недотримання або порушення правил експлуатації, зберігання, контролю за станом велосипеда відповідно до цього Керівництвом
Використання вироби для підприємницької або професійної діяльності.

Правила експлуатації

Велосипеди Дорожні

РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди, розроблені для експлуатації по

асфальтованих дорогах, а також для руху по гравійним покриттям без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда по дорогах з твердим покриттям, гравійним дорогах в хорошому стані.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда поза доріг, гірська їзда, будь-які види стрибків.

Максимальне навантаження на велосипед 110 кг, включаючи загальну вагу -велосіпедіст / вантаж / велосипед. Окремі дорослі велосипеди можуть витримувати навантаження до 140 кг. Будь ласка, зверніться до виробника, що б уточнити максимальне навантаження на конкретний велосипед

Велосипеди Спортивні

РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди, розроблені для експлуатації по асфальтових дорогах, а також для руху по гравійним і поліпшеним покриттям без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда по дорогах з твердим покриттям, гравійним і грунтових дорогах в хорошому стані, велосипедним стежках і доріжках.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда поза доріг, гірська їзда, будь-які види стрибків.

ПРИМІТКА: Деякі з велосипедів цього типу мають амортизатори, але дані системи призначені тільки для підвищення комфорту, а не для позашляхового використання. Деякі обладнані досить широкими покришками, добре працюють на гравійних і ґрунтових дорогах. Інші, навпаки, поставляються з вузькими покришками, що дозволяють швидше їздити по твердим покриттям. Якщо ви плануєте багато їздити по гравію або грунту, сильно завантажувати велосипед - попросіть продавця рекомендувати модель на відносно широких покришках.

Максимальне навантаження на велосипед 110 кг, включаючи загальну вагу -велосіпедіст / вантаж / велосипед. Окремі дорослі велосипеди можуть витримувати навантаження до 140 кг. Будь ласка, зверніться до виробника, що б уточнити максимальне навантаження на конкретний велосипед

Велосипеди для молодших школярів

РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди, розроблені для експлуатації по асфальтованих дорогах, а також для руху по гравійним покриттям без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда по дорогах з твердим покриттям, гравійним дорогах в хорошому стані.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ Їзда поза доріг, гірська їзда, будь-які види стрибків.

Максимальне навантаження на велосипед 60 кг, включаючи загальну вагу -велосіпедіст / вантаж / велосипед.

Контроль за станом велосипеда

Перед кожною поїздкою

1.Перевірте роботу гальм. Понажимайте гальмівну ручку, при цьому прокочуючи велосипед вперед-назад. Колеса повинні чітко блокуватися.

2.Перевірте зусилля затиску колісних ексцентриків.

3.Перевірте тиск в покришках.

РАЗ НА ТИЖДЕНЬ (близько 100-200 км пробігу)

1.Чістая і змащуйте ланцюг (використовуйте спеціальні мастила на силіконовій або тефлоновим основі. Для очищення ланцюга використовуйте спеціальні очисники). В залежності від погодних умов та обсягу катання, інтервал між сервісного обслуговування ланцюга може змінюватися.

РАЗ НА МІСЯЦЬ (близько 500-800 км пробігу)

1.Проверяйте стан зносу ланцюга, використовуючи спеціальний інструмент.

2.Проверяйте стан підшипників у втулках, рульовій колонці, каретці, педалях.

3.Проверяйте зусилля затягування шатунів. Для шатунів з посадкою на вал каретки. 35-40 н / м.

4.Проверяйте зусилля затягування винесення і керма. 5-8 н / м.

5.Проверяйте колеса на наявність торцевого і радіального биття. При необхідності, виправте або замініть обід. Для цього знадобиться шпицевий ключ (настійно рекомендуємо для даної процедури звернутися до авторизованого сервісного центру).

6.Проверяйте стан гальмівних колодок, якщо ви користуєтеся гальмами типу V-ш, перевірте на знос стан гальмівної поверхні обода, наявність спеціальної проточки вказує, що обід ще придатний для використання, якщо проточка починає «затирається», обід слід замінити.

РАЗ В СЕЗОН

1.Амортізаціонние вилка вимагає обслуговування - чистка / заміна сальників, заміна амортизаторной рідини (вилковим масло). При важких умовах експлуатації (дощ, сніг, бруд) між сервісний інтервал скорочується. Визначити необхідність обслуговування амортизаторів, можна візуально і відчувши зміни в роботі вилки.

2.Проверяйте стан тросів і обплетення. Обшивка не повинна «розпадатися» в місцях контакту з упорами. Троси повинні мати гладку, без слідів закисания поверхню і вільно рухатися в оплетке. При необхідності, замініть троси і оплетку.

3.Заменіть мастило у втулках, каретці, рульовій колонці (за умови, якщо підшипники можна розібрати для обслуговування).

У перші два тижні експлуатації (близько 100 км пробігу), проведіть перше ТО велосипеда. У нього входять наступне: Перевірка затяжки шатунів на валу каретки (500 н \ м); перевірка затяжки рульової колонки, виносу, керма (болт якоря - 3 н / м, болти виносу - 5 н / м); перевірка натягу спиць; регулювання перемикачів і гальм.

Правила зберігання

Зберігати велосипед в зібраному або розібраному вигляді потрібно зі злегка підкачати шинами, щоб вони мали нормальну форму.

Приміщення, в якому зберігається велосипед, має бути сухим і не коливань температури. Висока або низька температура, прямі промені сонця, близьку відстань від джерел тепла викликають псування гуми. У сирому приміщенні металеві деталі велосипеда псуються від корозії.

У разі поломки

У разі поломки велосипеда зверніться в один із сервісних центрів Компанії "ВЕЛОТРЕЙД". Список сервісних центрів можна подивитися на сайті: http://velotrade.ua

Перед зверненням до сервісного центру, Вам необхідно:

Переконатися що Ваш велосипед належить до одного з брендів ТОВ «ВЕЛОТРЕЙД» - «ЛЕОН», «OPTIMABIKES», «ФОРМУЛА», «ДОРОЖНИК», «DISCOVERY»
Перевірити наявність паспорта велосипеда із заповненими полями - бренд, модель, ростовка, № рами велосипеда (повинні збігатися з Вашим велосипедом), штамп ВТК. Перевірити що термін гарантії не закінчився. Термін гарантії вказаний в керівництві користувача або в паспорті і встановлюється з дати продажу велосипеда.
Ознайомиться з інструкцією по оцінці гарантійного / негарантійний ремонту на сайті www.velotrade.ua, або в будь-якому з Сервісних центрів.
По можливості зв'язатися з найближчим до Вас сервісним центром і уточнити дату і час, коли можна привезти велосипед для гарантійного ремонту. УВАГА! Для проведення гарантійного ремонту велосипед повинен бути переданий в Сервісний центр в чистому вигляді.
Зробити копію паспорта велосипеда
У Сервісному центрі заповнити заявку на гарантійний ремонт велосипеда, прикласти до неї копію паспорта велосипеда і передати представнику Сервісного центру - заповнену заявку, копію паспорта, велосипед.
У визначену Сервісним центром дату, прибути в Сервісний центр, прийняти роботу, розписатися в заявці на проведення гарантійного ремонту.


Замовити зворотній дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і наші менеджери перетелефонують з Вами найближчим часом.


Відстежити доставку замовлення

Введіть номер товарно-транспортної накладної, яку вислано Вам в SMS

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка